• Свеж
Канзас Сити Ројалс - Постер за wallид на стадионот Кафман, 14.725 22.375

Канзас Сити Ројалс - Постер за wallид на стадионот Кафман, 14.725 22.375

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој тренд меѓународен МЛБ Канзас Сити Ројалс - Стадион Кауфман 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Kansas City Royals - Kauffman Stadium 20 Wallиден постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.