• Свеж
Едноставно маргаритка 26 26 јастог наутичка декоративна перница во затворен простор

Едноставно маргаритка 26 26 јастог наутичка декоративна перница во затворен простор

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете го приморскиот простор до вашиот дом декор со едноставно Daisy 26 "x 26 " Sage јастог акцент перница од нашата колекција на наутички ноќи. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете секој простор за живеење со крајбрежна вибрација! Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.