• Свеж
Роден За Сјај Течен Илуминатор - # Чисто Злато 18мл 0,6 мл

Роден За Сјај Течен Илуминатор - Чисто Злато 18мл 0,6 мл

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

НИКС Роден Да Свети Течен Илуминатор - # Чисто Злато 18мл/0,6 мл луксузна, кремаста и треперлива основа и хајлајтер лесната текстура дифузира и пренасочува светлина За да ја осветли и подобри кожата Развиена Со мултифункционална навлажнувачка формула За негување и хидрирање на кожата Може Да се користи како основа за основање или како хајлајтер над јаготките, деколтажата и купидон ЛАК За Природен Сјај Предложен Да Се Вклопи Со Подлога За Дополнителен допир на сјај создава рамномерен и здрав изглед на тен веган достапен во низа нијанси никс козметика Никс роден за сјај течен илуминатор, 0,6 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Декор Продавница 30мл Шминка Основа Повеќенаменски Долготрајни Мат Шминка Коректор Течна Основа За Девојка

Опис : Различни бои се погодни за различни кожи во боја Зајакнување на жените од различни кожи испуштаат

DEN 143.68