• Свеж
Шише Капа Спасени Калај Таванот Плочка во. - Суровини Метал Розета

Шише Капа Спасени Калај Таванот Плочка во. - Суровини Метал Розета

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спасени Калај Таванот Плочка 12х12 - Суровини Метал Розета Карактеристики Спасени Калај Таванот Плочка. Совршен почеток за проекти за декор на домот и многу повеќе. Ѓубрето и носталгијата инспирираа богатства. Овој пакет содржи еден 12 х 12 во. калај таванот плочка. Боја - Сурова Метална Розета. Димензија-0,04 х 12 х 12 инчи. - ШКУ : АКМЕ033006.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.