• Свеж
Авиа Цврст Печатење Танга Дише Влага Фитил Еластична Гаќи Пакет

Авиа Цврст Печатење Танга Дише Влага Фитил Еластична Гаќи Пакет

DEN 207.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гаќи за изведба Од Авиа ве одржуваат свежи, ладни и удобни. Изградени и од вискоза спандекс и од најлон спандекс спортска мрежа, овие гаќички нудат атлетска удобност за секоја активност. Растегливата ткаенина што дише се движи со вас, а стутканиот детал за грбот додава убав моден детал. Дише – Ладење-Влага Фитил, ќе сакате да ја добиете оваа гаќи во повеќе бои и стилови. Перфорирана Мрежа Танга. Рачно миење топло. Не избелувајте. Линија Сува. Не пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

outfmvch долна облека женска средна половината мраз свила конец без траги гаќи памук меѓуножје висока сплит еластична долна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 207.84

Женски Гаќи Секојдневен Елегантен Дише Памук Со Висок Струк Ребрести Долна Облека Модерни Гаќички За Жени

Големина : М Половината : 56см / 22.05 "Должина : 24см / 9.45" Големина : Л Половината : 60см / 23.62 "Должина : 25см / 9.84" Го

DEN 3.00

Женски Гаќи Плус Големина Ултра Висок Струк Еднобојни Гаќички Мраз Свила Гаќи Без Траги Меки Пролетни Летни Гаќи За Жени

Големина : L Половината : 56cm / 22.05" Колк : 72cm / 28.35" Должина : 29cm / 11.42" Препорачана тежина : 5060kg Големина : XL Поло�

DEN 281.44

Жени За Гаќички Чипка Момчињакраток Низок Пораст Дами Гаќи За Комби Женска Долна Облека Женска Танга ПАКЕТ

Големина : С Половината : 56см / 22.05" Колк : 68см / 26.77" Должина : 22см / 8.66" Големина : М Половината : 60см / 23.62" Колк

DEN 2.00