• Свеж
Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен гроздобер невестински сет

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрен гроздобер невестински сет

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Побарајте ја вашата специјална нечија животна loveубов и посветеност со овој исклучителен сет на невестински збир на мијабела гроздобер. Изработено во бујно сребро сребро, прстенот за ангажман се одликува со тркалезен, дијамант поставен на постери во центарот со ореол од 12 кружни, дијаманти поставени со отворено (G-H, I2-I3). Дополнителни 74 тркалезни, дијаманти поставени со отвори се издвојуваат по неговиот бенд во гроздобер стил и исто така го украсуваат истиот свадбен бенд. Подобрено со финиш на Милграјн, овој примамлив невестински сет на Дијамант Гроздобер, прави безвременски додаток на која било колекција на накит. Направено во сребро. 1/3 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Простори и песни поставени камења. 2-парчен невестински сет. Вкупна ширина на опсегот : 4,4 мм. Милграјн финиш. Април Април. Внимателно спакувани во кутија за подароци и се испорачуваат со крпа за полирање на накит Миабела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Свадбената бенд од не'рѓосувачки челик од дрво од дрво од дрва со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Прославете го вашиот посебен ден на свој начин со свадбениот бенд на машката камо со Realtree Timber со полиран

DEN 3.00