• Свеж
Дорман автоградно тркало од тркала, бо од 10

Дорман автоградно тркало од тркала, бо од 10

DEN 1287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Tdorman Serrated Wheel Stud Stud Twhen Доаѓа на вашите тркала, немојте да ги шансите. Студиите за тркала на Дорман се произведуваат според строги стандарди за квалитет на инженерството. Инженерите на Tdorman ги дизајнираат овие делови со тесна толеранција на специфични карактеристики на дел за да обезбедат соодветно вклопување и функција, овој дизајн обезбедува уверување дека вашите тркала ќе бидат тесни секој пат кога ќе се отстранат и инсталираат. tfeatures и придобивки : t t tdirect замена за соодветно вклопување секој пат t t tcorrosion отпорен t t tdouble-завршени столпчиња, како и засилени завртки, и завртки за тркала достапни t t tover -Лал и под-должина столпчиња достапни за погодност и леснотија на инсталација Директна замена за соодветно вклопување во секој пат. Отпорен на корозија. Двојни столпчиња, како и засилени завртки и на располагање на завртки за тркала. Студиите со прекумерна должина и под должина достапни за погодност и леснотија на инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.