• Свеж
Ripcord Стрелка Одмор Код Црвена Camo Rh Rcrcr

Ripcord Стрелка Одмор Код Црвена Camo Rh Rcrcr

DEN 1599.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ : - Рипкорд Код Црвена-Камо-Десна Рака - Ексклузивен Систем За Задржување Стрелки - тенок фрлач-молскавично брзо паѓање-Многу прилагодување на ветерот и височината На Кабелот Што Паѓа Стрелка Одмор : Целосно задржување. Капка Мртва сопирачка елиминира отскокнување назад. Фрлач со мека гума над-калапи. Офсет кабелот нема да го попречува патувањето со стрелки. Внатрешен систем за амортизација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.