• Свеж
Патување Колекција Жени Маевали Мазги Средно Стилето Зашилени Пумпи За Прсти

Патување Колекција Жени Маевали Мазги Средно Стилето Зашилени Пумпи За Прсти

DEN 319.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Без напор, но покачени, потпетиците На Маевали Со Колекција На Патувања. Ова стилето за лизгање содржи мека веганска кожа и обложена подножје за удобно вклопување. Акцент на ремен и зашилен прст го завршуваат овој флертувачки изглед. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Сандали Со Зашилени Прсти Прашка Назад Еднобојни Пумпи За Стилето Фустан Чевли За Работа И Забава

Безвременски И Класичен дизајн, внимателно ги дизајнираме и курираме чевлите за да можат да се носат од�

DEN 2.33