• Свеж
Уникатни поволни цени, женски сјајни зашилени станови за слајдови на пети

Уникатни поволни цени, женски сјајни зашилени станови за слајдови на пети

DEN 703.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие слајдови на слајдови имаат зашилен дизајн на пети и декоративен сјај. Одлично со шорцеви или чипови за опуштен изглед. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Повод : забава, канцеларија, случајна, датира, вечер, викенд, коктел. Лесно е да се спарите со фармерки или здолниште за обичен изглед. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ должина на стапалото6- - 4 36 - - 97 - 5 37,5- 9 3/88 - 6 39 9 5/89 - 7 40 1010 - 8 41 10 3 /811-42.5 10 5/8 Единствени поволни цени за сјајни станови за слајдови на пети на пети, злато 8 вампир : сјај; Outsole : TPR. Сјај. Зашилен пети. Се лизга на. Станови мувли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мио Марино Д'Орсај зашилни станови на пети - чевли за фустани за стариот на глуждот - тока за брзо ослободување

Исто така, сите наши артикли имаат гаранција од 180 дена Затоа, ние нудиме 45дневна политика за враќање со �

DEN 335.84