• Свеж
Кмс Калифорнија Додадете Волуменски Волуменски Лак За Коса - Големина: 6. Оз

Кмс Калифорнија Додадете Волуменски Волуменски Лак За Коса - Големина: 6. Оз

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

КМС Калифорнија Додадете Волуменски Спреј За Волумен (Волумен На Градба И Полнота) 200мл/6,8 мл волуменски спреј за коса без алкохол Обезбедува природен, градежен волумен и ширина На вашиот стил Обезбедува природен стисок за интензивна полнота Трае долго до 72 часа за употреба : Работете преку коса исушена со крпи и исушете ја со фен. Слој повеќе за дополнителен волумен Кмс Калифорнија Додадете Волумен Волумизирачка Коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.