• Свеж
Калгари Пламен-Капе Скејт Ѕид Постер, 22.375 34

Калгари Пламен-Капе Скејт Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 460.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постер Клип вклучува две 24" прицврстете за затворање на пластични шини со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Трендови Меѓународни Нхл Калгари Пламен - Капе Скејт 21 Ѕид Постер : Трендови Меѓународни Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.