• Свеж
Бејзбол на тимот на Сан Франциско гиганти, лого, 1-пакет

Бејзбол на тимот на Сан Франциско гиганти, лого, 1-пакет

DEN 7999.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бејзбол на логото на тимот, со логото на Rawlings на задниот дел и потписот на комесарот на горниот панел. Спакувано во школка со штанд за приказ на домашна плоча. Официјално лиценцирани од лигата и тимот. Бејзбол на логото на тимот, со логото на Rawlings на задниот дел и потписот на комесарот на горниот панел. Спакувано во школка со штанд за приказ на домашна плоча. Официјално лиценцирани од лигата и тимот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.