• Свеж
Клуб Кисела Павлака и Кромид Крекер Чипс, 7. оз

Клуб Кисела Павлака и Кромид Крекер Чипс, 7. оз

DEN 54.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Доживејте едноставно грицкање со мазен и лут пресврт. Клубот На Келог Крцкави Крцкави Павлаки и Кромид се лесни, крцкави и путер со неодоливо богат вкус на кисела павлака и кромид. Печени полни со вкусни, вистински состојки, овие примамливи крцкави крекери прават удобна, лесна за зграпчување во секое време закуска. Прекрасно едноставни, овие крцкави се валани тенки и крцкави со лесната, путерна добрина на оригиналните Клупски Крекери; тие имаат вкусен вкус веднаш од торбата. Пробајте ги како крцкава, вкусна страна на супи, салати и чили. Чувајте неколку торбички во оставата, чајната кујна за следниот пат кога ќе посакате задоволително уживање. Скријте некои на работа за време на пауза или фрлете торба во ранецот или торбичката за ручек за да грицкате помеѓу часовите. Клубот На келог Крцкави Крцкави Кисела Павлака и Кромид се прекрасна алтернатива на солените чипови. Оваа оставата, чајната кујна е направена за да уживате секој ден, на вашиот пат. Полица-Стабилна/ Амбиент. Кикирики-Слободен Клуб Кисела Павлака И Кромид Крекер Чипс, 7.1 мл : Прекрасно едноставен, Клуб Крекер Крцкави, валани тенки и крцкави; Уживајте во нив како закуска или со оброк; Полица-Стабилна/ Амбиентална. Лесни, путер крцкави со солен, лут вкус на кисела павлака и кромид прават задоволувачка закуска или дополнување на удобната храна. Содржи состојки од пченица, соја и млеко; Кошер Млечни производи. Семејна омилена закуска совршена и за деца и за возрасни; Јадете ги сами или како страна на супи, сендвичи, виршли и хамбургери. Вклучува една, 7,1 мл торба Од Клубот Крекер На Келог Крцка Кисела Павлака и Кромид; Спакувано за свежина и одличен вкус. Без Кикирики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Враќање Во Природата Закуски Базирани На Растенија Без Глутен Мулти-Семенски Ориз Тенки Крекери оз. Кутија

Зачувувањето На Природата Назад Кон Природата е гордо да и помогне на Зачувувањето на Природата да созд

DEN 0.67