• Свеж
Феуд 25-Фунти 19-31 Нацртајте Должина Соединение Лак Лов Целно Поле 300+ФПС

Феуд 25-Фунти 19-31 Нацртајте Должина Соединение Лак Лов Целно Поле 300+ФПС

DEN 2878.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Барате врвен лак без да плаќате и рака и нога? Не гледајте подалеку од РАСПРАВИЈАТА. Влегувајќи во врел 300 + FPS, овој лак може да се справи со вашите потреби за лов. Максималната тежина е 70 килограми со максимално извлекување од 31". Овој лак е ѕвер и патеката се јавува. Спецификации : Должина На Цртање : 19" - 31 " Брзина На ИБО : 300 FPS Нето Тежина : 4,1 фунти Тежина На Цртање : 25-70 фунти. Оска До Оска : 30" Пушти : 70 - 80% Препорачана Стрелка : 30 "препорачана содржина на јаглерод и алуминиумска стрелка : 1 х Сложен Лак 1 х Рачна Должина На Цртање : 19" - 31". Ибо Брзина : 300 FPS. Нацртајте Тежина : 25-70 килограми. Оска До Оска : 30". Пушти : 70-80%.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.