• Свеж
Сладолед со двојно чоколаден бадем Хадсонвил, единечен пакет, ФЛ Оз

Сладолед со двојно чоколаден бадем Хадсонвил, единечен пакет, ФЛ Оз

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Хадсонвил Кошер Двоен сладолед од бадем од чоколадо, сладолед од чоколадо со бадеми покриени со чоколадо, 48 fl oz. Направено да искра секојдневни моменти од 1926 година. Сладоледот на Хадсонвил е направен со употреба на локално извори крем и млеко. Нашиот сладолед е направен со употреба на процес кој започнува со избор на најдобри состојки и потоа ја користиме нашата најдобра технологија и методи во класа за да се осигураме дека нашиот сладолед е богат, кремаст, мазен и спакуван со вкус. Со витамин Д ве покануваме да ја вкусите разликата што можат да ја направат квалитетни состојки и внимателно изработка! Кошер чоколаден сладолед со бадеми покриени со чоколади доаѓа во контејнер за унци од 48 течности. Совршено да ги споделите или чувате сите на себе. Земи го твоето денес !! Хадсонвил сладолед со двојно чоколаден бадем. 48 унци на течности. Среќата е само една лажица далеку. Содржи млеко. Кошер. Направени да искраат секојдневни моменти од 1926 година. Чоколадо сладолед со темно чоколадо покриени со бадеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.