• Свеж
Светилник Куќа Лана Таупе Лизгање Патека Позадина

Светилник Куќа Лана Таупе Лизгање Патека Позадина

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лана Таупе Лизгање Патека Позадина Од Светилник Куќа. Романтична акварел четка мозочен удар вител на таупс и бисер беж. Оваа етерична позадина носи современа скала и лесен стил на барокна инспирација. Лана Таупе Лизгачка Патека Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 21 инчи со натпревар за паѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Светилник Куќа е колекција на класични позадина дизајни, наредени во свежи бои и скала за денешните палети. Подигнатите мастила и ефектите на дизајнерската текстура ги подобруваат традиционалните инспирации. Светилник Куќа Лана Таупе Лизгање Патека Позадина Печатени на непастени неткаен материјал. Залепете го ѕидот. 21 инчи повторете со пад натпревар. Создава дијагонална шема секвенца. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.