• Свеж
Кујнски Килими И Душеци Што Не Се Лизгаат-Кујнски Поден Тепих Пред Абсорбента На Мијалникот-Гумена Подлога Голема Куќа На Фарма Кујнска Врата Амортизирана Стоечка

Кујнски Килими И Душеци Што Не Се Лизгаат-Кујнски Поден Тепих Пред Абсорбента На Мијалникот-Гумена Подлога Голема Куќа На Фарма

DEN 316.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гумена Подлога : кујнските подни душеци амортизирани против замор се специјално дизајнирани за да спречат лизгање, кујната од тепих од јута со грануларна обвивка против лизгање го зголемува триењето помеѓу тркачите за ходници и подот, кои ја одржуваат кујната за перење цврста и спречуваат менување или лизгање, кујнската подлога против замор е одлична за да се осигурате дека сте безбедносен престој на место. Природна Јута : кујнски тепих тркач нелизгањето е направено од природна јута со мека и пријателска за кожата површина која е еколошка за вашето семејство. ходникот тркач килим е отпорен на бледнее, нетоксични и невкусни, тесни и меки влакна, цврста и издржлива ткаење структура за подобро да ги разгалите нозете на смирува уморни нозе и штитови прсти од студениот кат. тркачот за кујнски килими во стилот на фарма сепак може да ја задржи својата форма дури и по долго време и тешка употреба. Супер Абсорбента На Вода : рустикалните кујнски килими од фарма што се перат со абсорбента ткаенина од влакна и неткаен меѓуслоен му овозможуваат на кујнскиот тепих со силна апсорпција на вода и брзо се сушат, килими за подот во кујната кои можат совршено да апсорбираат вода, масло, сос или остатоци од храна за време на готвењето, есенската кујнска подлога може подобро да го заштити вашиот кујнски под од влага и дамки. Широко Се Користи : подлогата за тркачи во кујната обезбедува голема површина за активност во бања, просторија за перење, кујна, спална соба, канцеларија и покрај мијалникот. ставете го тепихот за влез во кујната во вашата кујна за да ги покриете ладните плочки и да додадете дополнителен декор во вашиот дом! подлогата за кујнски мијалник секогаш се користи на повеќе површини ( плочка, дрво, керамика, мермер), есенски кујнски килими стилот на фарма е одличен идеален подарок за семејната мајка. Големина : 30 х 17.5 х 0.31(инчи).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бепптер Врата Мат Мека Гума Мат Абсорбента Мат Бања Врата Мат Не Се Лизга Бања Нога Мат Бања Брзо Сушење Мат Под Килим

Внатрешните душеци на вратите се широко користени за сите временски услови, особено за дождливото, снеж

DEN 383.84

Велигден Симпатична Зајаци Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

Големина : Нашата подлога За Новогодишна елка одговара на Секоја Големина Елка.Дијаметарот на големото

DEN 2.67