• Свеж
Кортелко ИТТ - 121100тп227с С-Л Линија Моќ. Сид Телефон

Кортелко ИТТ - 121100тп227с С-Л Линија Моќ. Сид Телефон

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Бизнис телефон со една линија кортелко е единствен по тоа што само бара напојување на телефонската линија за работа. Исто така, се одликува со блиц (100/300/600 m Sec), држете Со Индикатор, бирање, пауза, неми со индикатор, биро/ѕид монтажа, 2,5 mm слушалки приклучок, звучник, ЛИНИЈА напојува повикувачот ПРОЕКТ/повик чекање (меморија за 50 повици), широк ангел, прилагодливи LCD, говорна пошта индикација (FSK/Пелтечење/90 V/24 V), на кука пред-бирање, копче за директориум (зачувајте до 99 имиња и броеви), пет Брзо бирање со Еден допир/15 Со два Допири, програмабилно време на блиц (100/120/300/600 msec), слушалките добиваат контрола на јачината на звукот (8 нивоа) И многу повеќе. Конечно, пристигна елегантна, привлечна телефонска серија. Избор : серијата 12 им нуди на корисниците основен аналоген на целосно опремен телефон со 2 Линии со асортиман на додатоци. Дизајн : новиот дизајн на сребрена крива од 12 серии нуди современ изглед додека му обезбедува на корисникот оптимално гледање. Технички Информации Вкупен Број На Телефонски Линии : 1 Звучник : Да Карактеристики : Блиц, Држете, Индикатор, Бирање, Пауза, Исклучување На Звук, Чекање Повик, Индикатор За Говорна пошта, Бирање на кука, Контрола На Јачината На Звукот, Три-јазично Мени, Часовник, Тајмер За Повик, Дисплеј За Брзо Бирање И Графички Екран Тип : ЛЦД Меморија За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Повикувач : 50 Бирана Меморија За Повик : 15 Телефонски Именик/Меморија На Директориум : 99 Меморија За Брзо Бирање : 20 Интерфејси/Порти Телефонска Линија (Рј-11) : Да Пристаниште За Слушалки : Да Контроли/Индикатори Копчиња И Клучеви Тип : Слушалки, Директориум Физички Карактеристики форма фактор : Ѕид Монтажа, Десктоп Висина : 9" Ширина : 5" тежина (приближно) : 3 Фунти Поддржан Е Различен Јазик : Англиски, Француски, Шпански.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Panasonic KX -TG4011N - Телефон безжичен телефон со повик за лична карта на повик - ДЕКТ 6. ПЛУС - 4 -насочна можност за повик

Panasonic KX TG4011 N безжичен телефон со лична карта / повик на повик 4 насочен повик Клучни карактеристики и пр�

DEN 1.33

Panasonic KX -TG9343S - Телефон безжичен систем - Систем за одговарање со повик за лична карта на повик - ДЕКТ 6. - 4 -насочна

Panasonic KX TG9343 S Телефон безжичен систем Систем за одговарање со лична карта / повик на повик + 2 Дополнителн

DEN 2.00