• Свеж
Мојот замок за замок и сисал 35,5 мачки дрво, гребење на места, ткаенина од шушкава, сива

Мојот замок за замок и сисал 35,5 мачки дрво, гребење на места, ткаенина од шушкава, сива

DEN 767.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Замокот Трикси Мој Кити Дарлинг ќе обезбеди бесконечни можности за мачиња и мачки мачки да играат, истражуваат, гребеат или само да се релаксираат. Мачките можат да ги заоструваат канџите на трајниот пост, сисал гребење наместо на вашиот мебел или тепих. Ако е во ред дремка или место за криење, вашата мала принцеза може да ползи во базата на кондо или кулата, кои се кадифен покриени внатре и надвор. Врвната платформа има дури и отстранлив кревет во форма на прстен што може да се користи одделно. Креветот вклучува реверзибилна перница за дополнителна удобност; и е машина за перење. Се чувствувате откачено? Скокајте, искачете се или искривете на врвот на платформата и ekиркајте во кулата за замокот. За дополнителна забава, вашето писе може да ужива во вклучената отстранлива крпа за игра со вметнување фолија. Плишаниот покриен кондо обезбедува максимална утеха за вашиот крзнен пријател мирно да се опушти, дневна или дремка. Објавите на сисал, обезбедуваат здрав излез за мачки природни инстинкти за гребење наместо да го користат вашиот мебел или тепих. Бедем на замокот има скриени и барања за оние заседа што се замаглуваат со шепа и висат кадифен играчки за многу стимулативни забава и забава. Одликувајќи се со ќебето за шушкање/фолија-крцкање што го прави идеален за интерактивна игра; Охрабрувачки вежба, стимулација и апели до природниот инстинкт на вашата мачка да лови плен. Висина пом-пом му дава возбудливост на ловот додека таа го врзува и го менува напред и назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гима мода 24 '' 4-чекори за домашни миленици со миленичиња тепих скалила рампа гребење по алпинист за мачки дрвја

Овие скали со мачки од 4 чекори се совршени за мачки кои имаат потреба од место за релаксирање и гребење �

DEN 2.33