• Свеж
Делта деца за новороденчиња и дете за деца, 10pk, достапни во повеќе бои

Делта деца за новороденчиња и дете за деца, 10pk, достапни во повеќе бои

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Трајни и лесни, овој 10-пакет на закачалки за новороденчиња и мали деца од Делта деца ќе го задржи вашето малечко организирано со стил. Големини за мали облеки (новороденче), тие имаат ултра-терен дизајн кој заштедува неверојатна количина на простор за плакари-ослободување на просторијата за уште посоодветни облеки! Делта деца на закачалки за новороденчиња и мали деца, 10pk, тиркизна : пакет од 10 закачалки. Издржлив и лесен. Ќе го задржи вашето малечко организирано со стил. Големина за мали облеки (новороденче). Ултра-телениот дизајн заштедува простор за плакари. Направено од цврста пластика. Димензии : 11,25 "x 6,5". Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.