• Свеж
Чудата за чудо чудо од 102-жени, потсмев за завиткување на врвот на врвот

Чудата за чудо чудо од 102-жени, потсмев за завиткување на врвот на врвот

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Womenенскиот потсмев на врвот од Чудо од Чувба е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што ги разоткрива сите форми и големини. Специјално истегнување на движењето и активно вклопување, обезбедете мазна, ласкава форма за вашите криви, додека одржувате совршена удобност во текот на денот. Линиите на принцезата и пропуштените страни додаваат уште поголема форма за тој елегантен, професионален изглед кој оди над и над традиционалните стандарди во индустријата со огромна вредност. Women'sенски потсмев за завиткување | Носители на десно рамо, женско потсмев на врвот. 360 степени на движење на движење Флексибилно вклопување ткаенина. Две пространи предни џебови. Еден дискретен џеб на ќелијата. Сликирање, спортски принцеза цвест линии за додадена форма.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.