• Свеж
Машки Шорцеви Гувпев Секојдневни Класични Врвки За Влечење Летни Шорцеви На Плажа Со Еластичен Струк И Џебови-Темно Сина XXL

Машки Шорцеви Гувпев Секојдневни Класични Врвки За Влечење Летни Шорцеви На Плажа Со Еластичен Струк И Џебови-Темно Сина XXL

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека. Ние се стремиме да ги направиме клиентите кои ја носат нашата облека центар на модата и предмет на комплименти, а вие ќе бидете стилски и шармантни кога ќе ја носите нашата облека. Ние им служи на секој клиент внимателно и внимателно во секој link.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави.3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн.4.Одлично за спорт, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Добро е да имате вакви шорцеви во лето.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето : Менокација : Секојдневна, Плажа, Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Секојдневен, Спорт, Плажа : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез мажи панталони за Плажа Size Waist Hip Length S64-94cm/25.20-37.01"104cm/40.94"60cm/23.62"M68-98cm/26.77-38.58"108cm/42.52"62cm/24.41"L72-102cm/28.35-40.16"112cm/44.09"64cm/25.20"XL76-106cm/29.92-41.73"116cm/45.67"66cm/25.98"XXL80-110cm/31.50-43.31"120cm/47.24"68cm/26.77"XXXL84-114cm/33.07-44.88"124cm/48.82"70cm/27.56"Size : SWaist : 64-94cm/25.20-37.01"Hip : 104cm/40.94"Length : 60cm/23.62"Size : MWaist : 68-98cm/26.77-38.58"Hip : 108cm/42.52"Length : 62cm/24.41"Size : LWaist : 72-102cm/28.35-40.16"Hip : 112cm/44.09"Length : 64cm/25.20"Size : XLWaist : 76-106cm/29.92-41.73"Hip : 116cm/45.67"Length : 66cm/25.98"Size : XXLWaist : 80-110cm/31.50-43.31"Hip : 120cm/47.24"Length : 68cm/26.77"Size : XXXLWaist : 84-114cm/33.07-44.88"Hip : 124cm/48.82"Length : 70cm/27.56" Табела Со Големини : Големина : Половината : 64-94см/25,20-37,01 "Колк : 104см/40,94" Ткаенина За Брзо сушење : Обично Се Потребни 5 До 10 Минути За Да се Исуши, Да Се Одржува Суво и Флексибилно за Вежбање, Лесна, Ефикасна и Дише. Машки Стебла За Пливање Шорцеви За Даски : Ова Стебла За Пливање За Мажи Ќе Биде Убав Избор Кога Риболов Или Сурфање И Забава. Ова Костими За Капење Одбори За Мажи И Јуниори. Перење : рачно миење ладно / не белење / хемиско чистење по потреба. Материјали : Гувпев користи висококвалитетни материјали. Мека ткаенина, растеглива и лесна. Најдете ја вашата големина : ве Молиме прочитајте ги информациите за големината во сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате за да обезбедите точно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Обложени Атлетски Шорцеви Шорцеви За Трчање Со Висок Струк Со Џебови Брзи Суви Шорцеви За Вежбање Во Теретана

Спецификација : Пол : ЖЕНИ Тип На Затворање : Еластична Половина Материјал : 87,5% Полиестер+17,5% Спандекс...

DEN 591.84

Сет За вежбање Беспрекорни Супер Меки Најлонски Градник Шорцеви За Теретана Спортски Костум Јога Облека За Жени

Опис : костумот за вежбање е дизајниран со длабок V врат, кој е секси и елегантен за вас wear.It дали апсорпци

DEN 527.84

Тојела Гроздобер Прв Слој Говедска Кожа Машки Краток Паричник Вистинска Кожа Светлина Каки хоризонтална

Информации за производот : Материјал : Кожаркортикални карактеристики : попуст на горниот слој на говед�

DEN 415.84

Женски Атлетски Шорцеви Шорцеви За Трчање Со Висок Струк Џебни Спортски Шорцеви Теретана Еластични Шорцеви За Вежбање

Брзо Сува Ткаенина : спортските шорцеви за жени се составени од 95%Полиестер и 5% Спандекс, што ќе ве одржу�

DEN 1.33