• Свеж
Сјајот на спреј од флоракрат 4. Сребрена

Сјајот на спреј од флоракрат 4. Сребрена

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете допир на искра на кој било дисплеј или проект со сјај за спреј од Floracraft. Овој ултра фино сјај со јасен заптивка ќе се придржува до повеќето површини, вклучувајќи Floracraft XPS пена, хартија, картон, дрво, сушени и свилени цвеќиња, керамика, стакло, огледала, ткаенина и платно. Тоа е низок, без киселина и не содржи CFC, кои го осиромашуваат озонскиот слој. Овој пакет содржи една 4,125 унца конзерва со сјај за сребро спреј. Направено во Франција. Овој пакет содржи една 4,16 унца конзерва со сјај на сребро спреј. Ултра фино сјај со чист запечатувач ќе работи на повеќето површини, вклучувајќи Floracraft XPS пена, хартија, картон, дрво, сушени и свилени цвеќиња, керамика, стакло, огледала, ткаенина и платно. Додава искра и стил на проекти за настани, дисплеи и декор. Сјај и запечатувач, сите во едно! Без ниско ниво и без киселина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.