• Свеж
Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со портокалови решетки, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со портокалови решетки, сет од 4

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пополнете го вашиот изглед со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " портокалови решетки од салфетки од нашата сублинска колекција. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете забавна и светла вибрација на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Било кој од разнобојните геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашиот украсен дом. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ под-линиски геометриски салфетка за печатење : Едноставно, но сепак елегантни 19 „салфетки за крпа, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.