• Свеж
Ekena Millwork 18 w 66 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни ролетни ролетни од дрво, подготвени

Ekena Millwork 18 w 66 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни ролетни ролетни од дрво, подготвени

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 64 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-брани ролетни со елипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4889.12

Ekena Millwork 1 2 W 72 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд Две еднакви панели врамени одбор-н-Батен ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 0.33

Ekena Millwork In. W in. H Builders Edge, Стандарден катедрален врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, вклучува појавување

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градител

DEN 1.00

Ekena Millwork 1 2 W 72 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-batten ролетни, без starвездени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4118.24