• Свеж
Ekena Millwork 15 W 40 H TRUE FIT PVC Два еднакви ролетни розови, црвено од бибер

Ekena Millwork 15 W 40 H TRUE FIT PVC Два еднакви ролетни розови, црвено од бибер

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 15 "W x 40" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 74 H Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на ролетни од табла-n-batten, мирно

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.00

Ekena Millwork 1 2 W 70 H Americraft Пет табла Екстериер Реално дрво Две еднакви панели врамени од табла-n-batten ролетни, виридијански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 3785.12

Екена Мил работник 14 w 62 H Americraft четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на одборот-н-batten ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 6205.12