• Свеж
Ekena Millwork 18 w 77 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни ролетни од дрво, Антигва

Ekena Millwork 18 w 77 h Americraft Две еднакви подигнати панели надворешни ролетни од дрво, Антигва

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Мил работник 14 w 62 H Americraft четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на одборот-н-batten ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 6205.12

Ekena Millwork 1 2 W 64 H Рустиќ Три табла се приклучија на таблата-н-н-брати мазни шатлови од дрво од дрво w end batten, подготвен

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4638.72

Ekena Millwork 1 2 W 70 H Americraft Пет табла Екстериер Реално дрво Две еднакви панели врамени од табла-n-batten ролетни, виридијански

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 3785.12

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 3.33

Ekena Millwork 1 2 W 74 H Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на ролетни од табла-n-batten, мирно

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 2.00