• Свеж
12 W 70 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, бели

12 W 70 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, бели

DEN 2654.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасна текстура на дрва.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 18 W 50 H Timberthane мазни два еднаква рамна панел W четвртина од тркалезниот дел од дрвото на дрво, првично

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 3.00

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, вклучуваат соодветни

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот подигнат панел бленда е одличен избор

DEN 3.33

Екена Мил работник 14 w 62 H Americraft четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на одборот-н-batten ролетни,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 6205.12

Ekena Millwork 1 2 W 64 H Рустиќ Три табла се приклучија на таблата-н-н-брати мазни шатлови од дрво од дрво w end batten, подготвен

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 4638.72