• Свеж
Ekena Millwork 18 W 50 H Timberthane мазни два еднаква рамна панел W четвртина од тркалезниот дел од дрвото на дрво, првично дрвени ролетни, подготвени тен

Ekena Millwork 18 W 50 H Timberthane мазни два еднаква рамна панел W четвртина од тркалезниот дел од дрвото на дрво, првично

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Милхаурд 1 2 W 37 H Americraft Четири надворешни плочи на табла, вистинско дрво расположено од табла-n-batten bulters,

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 3.33