• Свеж
Колекција за прилагодени изрази, ролери за филтрирање на безжична светлина, шепот, 29 Ширина 48 Должина

Колекција за прилагодени изрази, ролери за филтрирање на безжична светлина, шепот, 29 Ширина 48 Должина

DEN 751.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Леволор обичајни ролери нијанси Начеко направено за совршено да одговара на вашиот прозорец. Дизајнирано со врвни ткаенини кои го подобруваат вашиот декор со разноврсност, ролериските нијанси им даваат на прозорците чист изглед со елегантен и едноставен стил. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични ролери нијанси е овластен најдобар за детски производ. Ткаенините за филтрирање на светлина ја омекнуваат влезната светлина додека ја одржуваат приватноста. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина за појавување за да се покрие ролерината цевка. Колекцијата на изрази се одликува со живописни, заситени бои со суптилни текстури кои убаво ќе го надополнат вашиот декор за дома. Колекција на сопствени изрази на леволор, безжична светлина за филтрирање на светлина, сенка : Направено е направено за совршено вклопување. Разноврсен дизајн. Филтрирање на светлина. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекција за сопствени изрази, безжична просторија затемнувачка сенка на ролери, светло сива, 56 ширина 48 Должина

Леволор обичајни ролери нијанси Начеко направено за совршено да одговара на вашиот прозорец Дизајнира�

DEN 808.48

Колекција за сопствени изрази, безжична просторија затемнувачка сенка на ролери, песок, 3 8 ширина 48 Должина

Леволор обичајни ролери нијанси Начеко направено за совршено да одговара на вашиот прозорец Дизајнира�

DEN 0.33

Колекција на Custom Essentials, безжична просторија затемнувајќи ја мобилната сенка, кафето, 1 4 Ширина 72 Должина

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

DEN 0.67