• Свеж
Richfield Studios 2.5 Безобразни ролетни од дрво без безжично, бело

Richfield Studios 2.5 Безобразни ролетни од дрво без безжично, бело

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми лекови за поголемо гледање нанадвор. Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. 3-инчен декоративен валент на круната е вклучена вистинската ширина на слепо е 1/2 ”потесна од нарачаната големина за да се овозможи дозвола за монтирање. Безжичната работа лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. Дизајнот без кабел обезбедува дополнителна безбедност за деца и миленичиња. Надградени 2,5 ”простории затемнувајќи ги летките за приватност со врежана текстура за изгледот на вистинското дрво. 3 in. Декоративна валенција на круната со обвивка зад аголот. Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на тркалезна четка од правосмукалка. Монтирање на хардвер и едноставни упатства ги вклучија богатите студија на полето 2.5 ”безжични ролетни од дрво, со надградба на приватност за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми летви за поголемо гледање нанадвор. Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. Вклучен е 3-инчен декоративен валент на круната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.