• Свеж
Тексас Се Справи Со Големи

Тексас Се Справи Со Големи

DEN 463.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со сите монструозни мамки за капење и магнумски мамки на пазарот, понекогаш штотуку победија клештите со поделени прстени со стандардна големина?пресечи го. Сега, Со Справувањето Со Големите Клешти Со Поделени Прстени, можете лесно да ги отстраните или замените говедските куки и големите поделени прстени што доаѓаат со овие ѕверови мамки. Изграден со нерѓосувачки челик од хируршки степен, Големите Клешти За Сплит Прстени Во Тексас се неверојатно издржливи и ќе обезбедат долготрајни перформанси без ' рѓа. Рачките се направени и со пластичен зафат отпорен на лизгање, текстура што обезбедува максимална контрола ? дури и кога рацете ви се влажни. Најдобро од с, пружината автоматски ги отвора клештите, така што потребна е само една рака на мамката и една рака на алатот за лесно отстранување на секој поделен прстен. Практичната големина од 5 инчи ќе се вклопи во секоја кутија за справување. Наречен "најдобрите клешти за сплит прстени во светот "Од Списанието" Солтвотер Спортсман " - Тексас Се Справува Со Големи Клешти за Сплит Прстени. Земете пар денес. Сплит Прстен Клешти Зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.