• Свеж
Калин Лункер Груб

Калин Лункер Груб

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прецизниот, докажан дизајн обезбедува максимално дејство со ултра бавна брзина, белег на сите калински мамки без разлика дали ловите панфис од четвртина фунта или камбала од 300 фунти. Боите Од Серијата Холограм ги прават овие суперсофт, мамки инјектирани со сол уште подобри. Оние со димензии 1 1/2 " доаѓаат во пакувања од 25. Оние што мерат, 2", 3", 4" или 5 " дојдете во пакувања од 10. Калин 5 " Лункер Груб, Бело : Прецизниот, докажан дизајн обезбедува максимално дејство со ултра бавна брзина. Одлично за панфиш од четвртина фунта или камбала од 300 килограми. Уникатната пластична формула останува супер мека, но сепак цврста на температури на ладна вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.