• Свеж
Скеј Рис победа на вртење на ролна 3000

Скеј Рис победа на вртење на ролна 3000

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте го најголемиот улов кога ќе го користите Real Reel 3000 за победа на Skeet Reese 3000. Тој е ултра лесен и има силно алуминиумско тело и количка. Вртежната ролна на Skeet Reese има бесконечен анти-повторлив, мазен преден влечење и преголема машинска рачка за алуминиумска моќност со валјак за борба против триење. Исто така, вклучува и носење топка од 9+1 и преголема гумена лопатка. Оваа ултра лесна ролна за вртење е исто така отпорен на солена вода. Скит Рис победа на вртење на ролна 3000 : Ултра светлина. Силно алуминиумско тело и количка. 9+1 лежиште на топката. Бесконечен анти-повторлив, мазен преден влечење. Машинирана рачка за напојување со алуминиум со ролери против пресврт. Ултра лесен ролна за вртење со преголема гумена лопатка. Ролна отпорна на солена вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.