• Свеж
Паѓа Дуриан Жените Халтер Стринг Триаголник Бикини Поставува Две Секси Костим За Капење Танкини Костими За Капење

Паѓа Дуриан Жените Халтер Стринг Триаголник Бикини Поставува Две Секси Костим За Капење Танкини Костими За Капење

DEN 287.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : комплетите за бикини за жени секси е дизајн ВО XS, S,M,L,XL, 2 XL, (Забелешка : Пред купувањето, ве молиме проверете ја табелата со големини на последната слика.) Материјал : женските секси танга костими за капење се направени од 86%Полиестер и 14% спандекс,што е меко,удобно и дише.Карактеристики : печатените комплети за бикини секси за жени е еден обичен полиестерски женски сет за танкини на плажа и целиот печатен модел.Што ќе ви овозможи да изгледате секси и елеганција.Прилики : костимите за капење во бикини со жици секси е дизајн на костум со 2 парчиња костими за капење во градници за бикини со оглавник, кои се врзуваат на вратот и грбот и триаголни бикини долни делови,жицата е две странични вратоврски,е одличен костум за плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн.Дизајн На шема : комплетите за бикини со жици се класичен и дизајн на шаблони, печатениот секси костим за капење за жени ќе биде еден одличен подарок за вашите љубовници. Ние обезбедуваме пријателска услуга на овие комплети за бикини 2022 за жени, секое прашање и поддршка,е-пошта до нас. Големина : фустаните на плажа за жени кратки е дизајн ВО S, M,L,XL, 2 XL, (Забелешка : Пред купувањето, ве молиме проверете ја табелата со големини на последната слика.). Материјал : краткиот хавајски фустан е изработен од 90%Полиестер и 10% спандекс,кој е мек,удобен и дише. Карактеристики : женските сарафани се дизајнирани Во V-вратот,високиот струк,долниот дел на грбот, прилагодлив ремен, замав и целиот печатен модел.Што ќе ви овозможи да изгледате секси и елеганција. Прилики : женските мини фустани за лето се костум за плажа,забава,шопинг,домашен фустан,секојдневно носење,запознавање и други прилики. Дизајн На шема : мини фустанот без ракави е класичен и дизајн на шема, печатениот мини фустан против вратот ќе биде еден одличен подарок за жените. Симпатичниот мини фустан печатен може да се мие со рака или машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Плажа трева живописно зајдисонце крајбрежно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 639.68