• Свеж
Лизехин Рамни Чевли За Жени Дозвола Мода Кристал Рамен Единствен Единствен Чевли Женски Едноножни Чевли Обични Чевли

Лизехин Рамни Чевли За Жени Дозвола Мода Кристал Рамен Единствен Единствен Чевли Женски Едноножни Чевли Обични Чевли

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Моден Кристал Рамни Единствени Чевли Женски Едноножни Чевли Обични Чевликарактеристики : 1. , удобно и меко,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.2. Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник или пријатели изберете.4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност.5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Лежерна Текстура : Вештачка Текстура На кожен ѓон : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : 3,5 см/1,38"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот. ●Мрежа За дишење ● овие рамни чевли го користат горниот дел од решетката и шупливиот дизајн, што го зголемува чувството за дизајн и повеќе дише.Овие балетанки ќе ги одржат вашите стапала удобни и суви. €Удобен Дизајн Овие шик станови се погодни за повеќето форми на стапала и обезбедуваат повеќе простор за вашите прсти за да обезбедат удобно вклопување. Внатрешноста е обложена со мека ткаенина за дополнителна удобност. ①Поддршка За лакови Е Направена Со влошка што нуди поддршка за лак овие станови ви овозможуваат удобно да одите и да стоите кога сте на нозе цел ден. ①Соодветна Пригода.обувки за Облекување лесни за комбинирање со секојдневна облека ,фармерки ,шорцеви, здолништа итн. Добар избор за работа во канцеларија, дома, купување или присуство на забава, возење и патување итн. ●Ексклузивна Услуга За бренд ● ние Сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има некаков проблем со нашите женски чевли, само стапете во контакт и ние ќе ви помогнеме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нова Стандардна Замена На Патничката Странична Решетка, Одговара На Големата Награда На Понтијак Во 1997 Година

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1284.16