• Свеж
Ноќта На вештерките Декоративно Ќебе Со Футрола За Перници,Месечина и Метла Со Ѕвездено Ноќно Ќебе за Спална Соба Дневна Соба Пештера Човек,#316, 40х58

Ноќта На вештерките Декоративно Ќебе Со Футрола За Перници,Месечина и Метла Со Ѕвездено Ноќно Ќебе за Спална Соба Дневна Соба

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ноќта На Вештерките Тиква Лилјак Ќебе. Што има во пакетот : . 1 х Ќебе. 1 х Перница Случај. Посебна Карактеристика : Лесен. Стил : Модерен. Форма На Ќебе : Фрли Ќебе. Материјал : Нашето ќебе изработено од висококвалитетен фланелен против пилинг, супер мек, лесен, пријатен, мек, не пролева. Големини : Достапни во 4 големини изберете : С-32х48 инчи, М40х 58 инчи, Л-52 х 59 инчи, ХЛ-59х79 инчи. Погоден за повеќето деца, тинејџери, возрасни. Разновидни Сценарија За Употреба : ќебето лесно за носење, може да задоволи различна пригода како кревет, тросед, автомобил, градинка и канцеларија итн. погоден за сите сезони. Совршен Подарок : ова ќебе е совршен подарок за сите ваши најблиски и за секоја пригода. Совршен за мажи, жени, девојчиња и момчиња од сите возрасти, исто така прекрасен подарок за родендени, божиќ, нова година и секој важен празник. Лесна Нега : Машинско перење и миење раце, брзо сушење, лесно за нега, издржливо, без пилинг. Среќен Ноќта На Вештерките Ќебе. Ноќта На Вештерките Украси Ќебе. Зимски Ќебе Супер Мека Фланелен Божиќ Фрли Ќебе. Топло Удобно Ќебе Подароци За Деца Возрасни Цела Сезона. Подарок За Ноќта На Вештерките За Украсување На Домот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.