• Свеж
Girlsга Девојки Облека Поставува Мали Деца Бебе Девојки Возбудува Краток Ракав Писмо Маица Блузи Карирани Лак Шорцеви Облека Сет Облека Облека Во Собата

Girlsга Девојки Облека Поставува Мали Деца Бебе Девојки Возбудува Краток Ракав Писмо Маица Блузи Карирани Лак Шорцеви Облека

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Погоден За Пролет Лето Fall Зима, Совршен За Секојдневно Носење, Празници, Родендени, Секојдневни, Забави, Бебешка Фотографија, Уникатна И Привлечна.4" врвови должина : 42см/16. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно.2" врвови должина : 44см/17.4" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 години биста : 62см/24. Летна Облека Бебе Девојка Плажа Секојдневен Моден Печатење Симпатична Лак Цвет Принцеза Новороденче Облека Во Собата.3" шорцеви должина : 26см/10. Исто Така, Совршен Роденденски Или Празничен Подарок За Вашата Ќерка, Внука Или Пријатели Со Мали Девојчиња. Прилики : Комплети За Облека За Мали Деца Девојки, Погодни За Пролет, Лето, Fall, Внатрешен, Совршен Подарок, Облека За Бебиња Што Доаѓаат Дома, Роденден, Фотосесија, Семеен Собир.6" мали деца бебиња девојчиња возбудува кратки Ракави писмо маица блузи карирани Лак Шорцеви 2 парчиња облека комплет карактеристики : Материјал : Памук мешавина На Машина За Перење Писмо срце шема кошула блузи, појавување карирани шорцеви, симпатична и смешна, девојки ќе добиете Тони на комплименти за тоа!Ткаенина што дише и лесна, добар избор Во Летната сезона Добро изработена, симпатична и многу поубава од сликите, на децата ќе им се допадне како подарок, препорачуваме моден дизајн, 100% Сосема Нов,!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за прикажување пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА МАИЦА+1 ПАРЧИЊА Шорцеви Бебе Симпатична Облека.9" половината : 46см/18.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33