• Свеж
Sunward R Bluetooth Прстен Мини Безжичен Bluetooth Далечински Блендата Контролер Копче Само

Sunward R Bluetooth Прстен Мини Безжичен Bluetooth Далечински Блендата Контролер Копче Само

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

R10 Bluetooth Прстен Мини Безжичен Bluetooth Далечински Блендата Контролер Копче Авто-Тајмер Камера : 1.На овој мултифункционален далечински управувач не му треба имитатор ниту АПЛИКАЦИЈА. Врската за Bluetooth може да ја направи да работи. Новиот bluetooth видео блендата доаѓа со повеќе од само видео софтвер, софтвер за читање и така натаму, бидејќи некои класични игри може да се контролираат, што го прави целосно функционален далечински управувач за Bluetooth.2. Речиси сите функции на камерата и видеото може да се контролираат со овој далечински управувач, вклучувајќи ја и функцијата За Тик Ток, За Кругот на пријатели На We Chat, за камерата на мобилниот телефон, За B612, За Faceu и so3. Апликацијата за гледање ТВ драми и филмови како Што се За You Tube, За Youku, за i Qiyi и друг софтвер може да се контролира со овој далечински управувач до и премотајте надолу и едно копче за исклучување 4. Што се однесува до паркур игри или за 2048 игри кои треба само да се лизгаат нагоре и надолу и лево и десно може да се управува со овој далечински управувач без очигледно одложување5. Приклучете и играјте. Само поврзете се на безжичен начин без да направите поставка или симулатор. Лесен за ракување За Apple, за i Pad и За телефони со Android.Спецификација : Тип : Безжичен Погоден за : ЗА IOS,За Androidfor Bluetooth Верзија : 5.1 Тип На Батерија : Cr2032frevency : 2.4 GHz-2.4835 GHz Size : 50 x 50 x 30mm Комуникациско Растојание : 10 Meters Battery : вградена литиумска батерија 30m AWorking часа : континуирано работење за 8 часа, подготвеност за 100 часовен пакет Вклучува : 1 x Далечински Контролер На Блендата Копче R10 bluetooth прстен Мини Безжичен Bluetooth Далечински Контролер На Блендата Копче Само. 100% Сосема Нов И Квалитетен!. Висок Квалитет : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив!. Добар придружен објект за електронска опрема, ако сте дигитално хоби, не можете да го пропуштите. ДОБРА УСЛУГА : ние се осигураме дека секоја ставка е со висок квалитет.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман Задна Десна Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Chevrolet Gmc Isuzu, Chrome Одговара изберете: 2002 -

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

DEN 2.33