• Свеж
Ревенти Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневно Печатење Панталони виолетова 6

Ревенти Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневно Печатење Панталони виолетова 6

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Панталони Со Висок Струк Обични Панталони За Печатењекарактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење со омилената Маица итн Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Ткаенината ја штити вашата кожа од ефектите на против сонцето и се загрева. Овие панталони се удобни и топли Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал На Отворено : Должина На Полиестерпанталони : Тип На Целосна Шема На Панталони : Дебелина На Печатење : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Панталони Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72-90см/28.35-35.43 "Должина : 107см/42.13" жени каприс комбинезон. жените плус големина дозвола. дозвола под 5 5$10. женски панталони 2023 fall зима.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67