• Свеж
Бенто Бо Јапонски Комплет За Ручек Бо, Контејнери За Подготовка На Оброци Од Слама Од Пченица За Деца И Возрасни

Бенто Бо Јапонски Комплет За Ручек Бо, Контејнери За Подготовка На Оброци Од Слама Од Пченица За Деца И Возрасни

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис На Производот. Материјал : Пченица Слама + ПП. Тежина : 0,31 кг. Големина : 300МЛ/500МЛ/900МЛ. Боја : розова (три компјутери), сина (три компјутери), зелена (три компјутери), беж (три компјутери). Пакет : 3 Пакет Бенто Кутија. Внимание. 1.Ве молиме дозволете разлика во должина од 1-3см и разлика во тежината од 3-5г поради рачно мерење. 2. Поради разликата на светлината и мониторот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. ●Безбедна И Еднократно Употреблива Сламената бенто кутија е изработена од висококвалитетни материјали од полипропилен и пченични влакна, што е безбедно и здраво. ①Лесна И Пренослива Пченична слама бенто кутија Е лесна што може лесно да се носи во ранец или торба за ручек кога ќе излезете или се подготвувате за пикник. Ја одржува храната свежа и можете да јадете здрава и вкусна храна дури и во дивината. €Магацинот До Овие контејнери за подготовка на оброци имаат оџак-способен дизајн, со оваа кутија за редење бенто што ќе го носи вашиот домашен ручек, салата, овошје и десерт во канцеларија, совршена за складирање додека заштедувате простор за вашето место. ●Безбедно за микробранова печка И Замрзнувач. направете го оброкот-подгответе го лесно со пукање на послужавникот од надворешната кутија за ручек, пополнувајќи го со храна и замрзнување. Тие се отпорни на топлина и безбедни во микробранова печка (-4°F до 248°F (-20 ° F до 120€) за нашата секојдневна употреба. (Ве молиме отстранете ги капаците пред загревање).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Опсесија женски камо ангажиран прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

Природно, убавиот прстен за ангажман на камокамо од дабови дабови, е отпорен на абење, со голема јачина и

DEN 3.00

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мајами Градска улична мрежа Апстрактна форма на блок инспирација, 16, дизајн од Дафне Полсели

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33