• Свеж
Нови Колекции НА КИЛИМИ KNY832A-6-Боја: Природна, Форма:Среден Правоаголник, Големина: 6'9'

Нови Колекции НА КИЛИМИ KNY832A-6-Боја: Природна, Форма:Среден Правоаголник, Големина: 6'9'

DEN 1526.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете добро патуван изглед во секоја просторија со вешто детални килими за собирање Кенија. Рачно заврзани со чиста волна во необоени природни нијанси или живописни бои, слоевите на текстура во овие племенски дизајни се постигнуваат со дебели, премногу зашиени исечени предива на купот. Изградба : Рака Јазол. Влакна/Заврши : 80% Волна 20% Памук. Поддршка : Нема Поддршка. Висина На Купот(Во Инчи) : 1. Точка Тежина : 13.17. Земја На Оргин : Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Вермонт лето x платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини Трговска марка ликовна уметно�

DEN 1530.08

Графичка Америка смешен празничен Божиќен празник Нека снег некаде на друго место за машка маица за мажи

Покажете ја вашата празнична страна со ова, оставете да снег некаде на друго место за машка графичка мет

DEN 2.67

Трговска марка ликовна уметност Пладост Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Бела мат, црна рамка

Ова подготвено за виси, измешано уметничко дело има шарени есенски дрвја и облачно сино небо што се рефл

DEN 719.84