• Свеж
Новиот 66-CV Оска Собранието Пред Лево се вклопува 1992-Форд, Меркур F23Z 3B437-C

Новиот 66-CV Оска Собранието Пред Лево се вклопува 1992-Форд, Меркур F23Z 3B437-C

DEN 4246.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

Долгогодишното искуство НА КАРДОНЕ во Тестирањето и инженерството На ПОГОНСКИТЕ Оски НА БИОГРАФИЈА е основата зад нашиот комерцијален метод на инженерство производ што ги исполнува, па дури и ги надминува перформансите на О.е. Ги истражувавме причините зошто оригиналните Биографии обично не успеваат и дизајниравме нови решенија за да избегнеме повторување на неуспехот. На пример, нашите Чизми Од Неопренови се дизајнирани со дополнителни мевови, кога е потребно, за да се спротивстават на стресот на дното и пукањето на озонот - водечка причина за откажување на багажникот. Дополнително, сите вратила на Погонската Оска НА CV се индивидуално потврдени за исправност, што резултира со перформанси без вибрации при сите брзини. Апликација За Возило : Форд Темпо 1994-92; Меркур Топаз 1994-92. Комерцијалните инженерски процеси гарантираат дека Сите Погонски Оски НА CV се среќаваат Со формата, вклопувањето и функцијата На O. E.. Чизмите од неопренови се дизајнирани со дополнителни мевови, кога е потребно, за да се спротивстават на под стресот и пукањето, што е водечка причина за откажување на багажникот. Броевите на деловите на Погонската Оска со наставка " HD " се тешки апликации и вклучуваат термопластична надворешна чизма за зголемен животен век и издржливост наспроти традиционалната чизма од неопренови. Нова навртка за задржување на оската се испорачува со секоја единица за инсталација без проблеми, поради веројатноста дека оригиналната навртка за задржување е истрошена или соголена. МЕРЕЊАТА НА Погонската Оска НА CV се потврдуваат по склопувањето за да се обезбеди правилно вклопување. Стегите за подигање се пневматски стегнати, создавајќи совршен печат помеѓу багажникот и куќиштето. Висококвалитетната маст издржува барања за висока температура и висок вртежен момент за да обезбеди долготрајни, сигурни перформанси. Шините се прецизно валани за да се обезбеди правилно вклопување на Погонската Оска НА CV во центарот за парење и преносот, што ги елиминира проблемите при инсталацијата. Ое Референца : F23 Z3 B437 C F23 Z3 V427 AARM. Одговара Изберете : 1992-1994 ФОРД ТЕМПО 1992-1994 МЕРКУР ТОПАЗ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Пладост Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Бела мат, црна рамка

Ова подготвено за виси, измешано уметничко дело има шарени есенски дрвја и облачно сино небо што се рефл

DEN 719.84

Трговска марка ликовна уметност Вермонт лето x платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини Трговска марка ликовна уметно�

DEN 1530.08

Графичка Америка смешен празничен Божиќен празник Нека снег некаде на друго место за машка маица за мажи

Покажете ја вашата празнична страна со ова, оставете да снег некаде на друго место за машка графичка мет

DEN 2.67