• Свеж
Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Брусница Црвена Површина Килими, 7' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Брусница Црвена Површина Килими, 7' 10'

DEN 848.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Брусница Црвена Површина Килими, 7 "х 10". Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.