• Свеж
Да4сите Табла За Рамнотежа На Нишање, Во Површина, За Тренер За Рамнотежа На Вежбање-Сребрена

Да4сите Табла За Рамнотежа На Нишање, Во Површина, За Тренер За Рамнотежа На Вежбање-Сребрена

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Разноврсна и компактна табла за рамнотежа : со лесен, пренослив дизајн, Можете да носите Дрвена Табла за Нишање насекаде за вашиот тренинг, како што се домашни спортски сали, спортски сали, на отворено или можете да ја однесете во канцеларија и да користите табла за рамнотежа за стоечка маса. Масата за Нишање Е импресивен додаток на секое стоечко биро бидејќи може да ве одржува во движење и да ја зголеми вашата будност; можете да спречите поспаност во канцеларијата.Таблата За Рамнотежа на нишање одговара на сите возрасти и нивоа на фитнес. Користењето Табла За Нишање За Возрасни ви помага да развиете јачина на јадрото, да ги стабилизирате мускулите, да ја подобрите рамнотежата и координацијата со разни вежби како склекови, сквотови, рамнотежа на стоење, штици, лунги итн. Димензија : 15,75" (Површина) х 4 " (Висина)Материјал : Тпр Пластика, висока издржливост360-степен ротација Намалете го заморот, спречете болки во грбот, подобрете го држењето на телото и зголемете ја будноста со употреба на Оваа Табла За Рамнотежа за Стоечко биро. Карактеристики На Пластична Табла За Нишање Физикална Терапија : . Табла За рамнотежа Физикалната Терапија се користи при рехабилитација на повреди на потколеницата-поконкретно, истегнување на глуждот, ахилова тетива, пателарен тендинитис, шини на потколеницата итн. Ротација од 360 степени додека таблата се ниша, вашето јадро постојано се пука додека ја прилагодувате рамнотежата за да се одржувате исправени и да ја одржувате рамнотежата. Практична алатка за рехабилитација за физикална терапија : Таблите за Рамнотежа ги користат физиотерапевти и центри за рехабилитација низ целиот свет За ефективна рехабилитација на повреди; Едноставно стоењето на Таблата со Нишање и менувањето на тежината во ротација од 360 степени ќе ги вклучи и истегне мускулите во потколеницата, тетивата, препоните и јадрото; Одлично за враќање на силата и повредите на рехабилитација како што се повреди на глуждот и Ахил, скршени коски и истегнување, повреди на тетивата, тендинитис И Многу Повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компатибилен Со Moto ONE 5g Uw Телефон Случај, Авокадо-Зелена-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Мото

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

DEN 2.00

КАРОЛИНИ Богатства ASA2198JMAT Магариња И Робин Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L x

КАРОЛИНИ Богатства ASA2198 JMAT Магариња И Робин Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 D

DEN 2.00