• Свеж
Парвез Таџ Внимателен Куче Платно Ѕид Уметност

Парвез Таџ Внимателен Куче Платно Ѕид Уметност

DEN 671.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пополнете го празниот простор во секоја просторија со овој прекрасно едноставен, но евокативен принт на платно. Топлите, пријателски очи На Визла, сериозното однесување, ова кученце треба да биде дома кај вас сега. Создаден со зачудувачки потези со четки со покачен блуз и вкусни неутрални, овој отпечаток ќе оди со која било палета на бои. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Парвез Таџ Внимателен Куче Платно Ѕид Уметност : Ликовна уметност платно печатење Од Парвез Таџ. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Калифорнија Кралот Големина Ватиран Опремени Душек Заштитник Покритие Лист Се Вклопува До Длабоко - Бело-Кал Кралот 72 84

УДОБНОСТ : Овој Заштитник за Душеци е Совршен Избор ако Размислувате За Удобна, Мека, Дише и Висококвали�

DEN 1.00

Женска Машина И Бак Морнарица Diamзона Дијамантбекс Американа Лого Мисија Риџ Репрезент Еко Изолирани Полн Патент Пуфер

Дон вашите ѕвезди и ленти кога ќе се упатат кон дијамант со Оваа Americзона Дијамантбекс Американа Лого Ми�

DEN 1.67

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Прави фармерки со нозе со средно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машки гринсон лесно вкл�

DEN 718.40