• Свеж
1.5 Диа Прилагодливи 86 до 120 Монсерат Траверс Прачка Со Прстени-Какао

1.5 Диа Прилагодливи 86 до 120 Монсерат Траверс Прачка Со Прстени-Какао

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дајте им на вашите прозорци кралски шарм без врева. Врамете ги вашите прозорци со воздух на елеганција со нашата современа адаптација на попречна прачка. Овозможува иста способност за попречна прачка со помал напор. Мазно лизгање, безжично, рачно нацртано. Вклучува една 3-парче висококвалитетна безжична челична прачка, се протега од 86" - 120", 30 лизгачи со/ клипови, 4 загради и 2 финалиња. Прачка е 1-1/8 во. широк и 7/8 во. висок со непречено напречно работење; супериорен слајд се вклопува помеѓу внатрешната и надворешната прачка. Лизгачот количина на секоја траверс прачка : 10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Виолетова Кралска Платнена Уметност Од Дин Русо, Бела Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Виолетова Крал" Пл�

DEN 958.40

Anavia Засекогаш во моето срце срцев кремирање ѓердан за пепел со прекрасен кадифено накит BO и комплет за инка

? Анавија "Засекогаш во моето срце " срцев кремирање ѓердан за пепел со прекрасна кадифена кутија за наки

DEN 1396.16

Женски Концепти Спортски Крем Каролина Пантери Видливост Долги Ракави Дуксер Маица И Шорцеви Во Собата

Инспирира соништа на каролина пантери победи со Оваа Видливост Долги Ракави Дуксер Маица И Шорцеви Пос�

DEN 1.67