• Свеж
Вокер 235-Сензорот За Положба на Коленестото Вратило на Моторот Одговара изберете: 1998 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2003-ТОЈОТА КОРОЛА МАТРИКС

Вокер 235-Сензорот За Положба на Коленестото Вратило на Моторот Одговара изберете: 1998 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2003-ТОЈОТА КОРОЛА

DEN 1991.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сензор За Положба На Коленестото Вратило На Моторот Вокер 235-1254 Сензор За Положба На Коленестото Вратило На Моторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1998-2008 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л 2003-2008 ТОЈОТА КОРОЛА МАТРИЦА 4 Цил 1,8 Л 2003-2008 ПОНТИЈАК ВИБРА 4 Цил 1,8 Л 2000-2005 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА 4 Цил 1,8 Л 1998-2002 ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ 4 Цил 1,8 л 2000-2005 ТОЈОТА МР2 4 Цил 1,8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта За Ножици Црвено

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта �

DEN 1.00

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Прави фармерки со нозе со средно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машки гринсон лесно вкл�

DEN 718.40