• Свеж
1. Кт Зрачен Исечен Зелен Аметист Обетки Со Обетки ВО 14к Жолто Злато

1. Кт Зрачен Исечен Зелен Аметист Обетки Со Обетки ВО 14к Жолто Злато

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облечете го вашиот изглед со овие 14к жолто Златни природни зелени обетки Од аметист. Овие зелени обетки Од Аметист се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на наклон, овие обетки Со аметист со сјајно сечење се деликатно изработени Во Жолто Злато. Металот Од 14к Жолто Злато нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. 1.74 Кт Зрачен Исечен Зелен Аметист Обетки Со Обетки ВО 14к Жолто Злато 1.74 Кт Вкупна тежина Аметист. Зрачен сече Природен Зелен Аметист. Обетки со обетки поставени ВО 14к Жолто Злато. Зелена боја скапоцен камен. Февруари раѓање камен. Скапоцените камења се 7 х 5мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Женска Модна Џемперка Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обичен Пуловер Падне Печатени Врвови

●Совети~Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини АОХАСЛИ пред Да Нарачате ●Обична Пригода~Овој Ду�

DEN 1.00

Inktastic Сакам Сладолед Со Симпатична Сладолед Конус Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Сакам Сладолед со Симпатична Сладолед Конус Долги Ракави Ползавец, совршен подарок за оние кои сакаат с

DEN 351.84